Novostavba rd, rodinných domů

Rajhrad je skvělým místem pro novostavbu rodinných domů. Ideální poloha této obce, která je vzdálená jen 10 minut od centra Brna, dělá z Rajhradu čím dál oblíbenější místo pro novostavbu RD, a to jak řadových, tak i samostatně stojících. Novostavbu rodinných domů nabízíme ve variantě s plochou nebo sedlovou střechou, jako bungalov nebo dvoupodlažní stavbu. Rajhrad poskytuje dostatek stavebních parcel, proto je jen na vás, jakou si vyberete – v nabídce jsou parcely od 278 až po 1100 m2.

Novostavby rodinných domů kousek od Brna jsou jednou z nejčastějších voleb pro desítky mladých rodin z celého okolí. Abychom vyšli vstříc různorodým požadavkům našich klientů, nabízíme širokou škálu variant novostaveb RD. Sami si určíte zastavěnou i užitkovou plochu vašeho nového rodinného domu. My už se pak postaráme, aby to byl dům přesně podle vašich představ.

Pozemky Rajhrad

Stavba bude zahájena do 60 dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy, předpokládaný termín dokončení hrubých staveb je 9 měsíců od podpisu smlouvy, termín dokončení domu na klíč je 15 měsíců od podpisu smlouvy.

Rodinné domy včetně pozemků budou po dokončení prací převedeny do osobního vlastnictví klienta. Na financování koupě nemovitostí mohou klienti využít hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření. Konkrétní RD bude poskytnut jako zástava individuálního úvěru.